Atrakcje wodne w Jarosławcu

Atrakcje wodne w Jarosławcu

Dokąd jechać na wakacje? To pytanie co roku zadaje sobie wiele osób. Ponad połowa decyduje się na wyjazd nad morze – jednak to nie koniec decyzji, ponieważ chcemy jeszcze zdecydować, dokąd jechać nad to morze, do jakiej miejscowości. Chcemy bowiem jednocześnie odpocząć od tłumów ludzi i zgiełku wielkiego miasta i zarazem zatrzymać się w miejscu, które jednak będzie oferowało turystom ciekawe atrakcje oraz porządne noclegi. Ostatnio pokazaliśmy Wam, że jest to możliwe na przykładzie Ustronia Morskiego. Czy jest jeszcze inna, taka miejscowość?

Oczywiście – jest to Jarosławiec. Wieś położona na północy Polski, w województwie zachodniopomorskim, na Wybrzeżu Słowińskim. Na wstępie należy zaznaczyć, że choć jest to wieś to jednak baza noclegowa jest tu dobrze rozwinięta. Możemy znaleźć zarówno noclegi w kwaterach prywatnych, pensjonatach czy willach, jak na polach namiotowych, campingach czy też domkach nad morzem. Generalnie powinniśmy rezerwować miejsce wcześniej, jeśli jednak nasza decyzja o wyjeździe jest spontaniczna, to również możemy poszukać wolnych pokoi wpisując w wyszukiwarkę internetową hasło: noclegi Jarosławiec.

Czego oczekujemy od wakacji nad morzem? Przede wszystkim obecności wszystkich atrakcji związanych z morzem! A zatem zaczynając od najbardziej podstawowych – Jarosławiec posiada dwie piękne piaszczyste plaże. Wyróżniają się one tym spośród plaż nadmorskich kurortów, że woda tutaj jest wyjątkowo czysta. Ponadto znajdują się tutaj ratownicy, a zatem kąpiel jest całkowicie bezpieczna. Warto jeszcze wspomnieć o obecności wspaniałych klifów – można je podziwiać podczas spacerów brzegiem morza.

Jednak plażowanie, kąpiel i spacery to nie jedyna atrakcje Jarosławca. Spragnieni silnych wrażeń będą na pewno mogli spróbować swoich sił w windsurfingu. Znajduje się tutaj bowiem wiele szkół i wypożyczalni sprzętu. Co więcej, jeśli chcemy poczuć dreszczyk adrenaliny, możemy przepłynąć się ślizgaczem po spienionych wodach. Warto także spróbować nurkowania oraz rozpocząć swoją przygodę z żeglarstwem.

Jarosławiec oferuje także moc atrakcji tym, którzy jednak wolą spokojniej spędzać czas nad morzem. Przede wszystkim zatem dostępna jest możliwość odbycia rejsów statkiem spacerowym. Ponadto, można spróbować swoich sił w wędkarstwie. Warto także wspomnieć, że wiele atrakcji znajduje się na plaży jak np. kule wodne czy olbrzymie poduchy do skakania. Jak zatem widać – Jarosławiec to polecane miejsce na wakacje nad morzem!


2 thoughts on “Atrakcje wodne w Jarosławcu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>