Kemping w Poroninie, czyli przygoda dla młodzieży

Kemping w Poroninie, czyli przygoda dla młodzieży

Każdy z nas pamięta czasy, kiedy miał naście lat. Wówczas największym marzeniem i wyzwaniem jednocześnie były wyjazdy, które pozwalały się nam wyszaleć i nabrać energii jednocześnie. Najlepszym pomysłem w tym wieku był oczywiście pobyt na kempingu, co dawało pełną wolność i zbliżenie się do natury. Ogniska, śpiew i deszczowe dni pod namiotem to wyzwanie, które dziś podejmuje niewielki odsetek młodzieży. Powodów jest tego wiele, choć tak naprawdę, gdy uzmysłowią sobie co tracą, chętnie korzystają z tej propozycji. Gwieździsta noc spędzona w taki sposób z pewnością będzie jednym z najlepszych wspomnień, do którego będziemy wracać przez wiele lat. Nie odbierajmy sobie zatem takiej przygody.

Poronin jest miejscowością mało znaną szerszemu gronu turystów, co niesie ze sobą ogromne korzyści. Jedną z nich są zdecydowanie niższe ceny niż w pobliskim Zakopanem, ilość turystów też powoduje, że Poronin jest wart uwagi. Ta znajdująca się w województwie małopolskim w powiecie tatrzańskim wieś posiada wiele walorów, które powinny zostać docenione. Wśród nich wymienić należy oczywistości, takie jak górski klimat, wyjątkowo malownicze widoki oraz możliwości, które wiążą się z takim położeniem. Przy tej okazji wspomnieć trzeba, że znajdują się tu szlaki turystyczne, stok narciarski, a latem można spróbować spływu kajakiem. To wspaniała alternatywa dla oddalonego o 7 kilometrów Zakopanego, który każdego roku przyciąga setki tysięcy turystów.

Baza wypoczynkowa w okolicy (noclegi Poronin ») jest bardzo dobrze zorganizowana, przy tym nocleg jest przyjemny i jak już wspomnieliśmy niedrogi. To dobry kierunek dla młodzieży, która z pewnością będzie zachwycona pobytem w Poroninie, który zaskoczy nieraz ilością i jakością proponowanych tu atrakcji, które pozwolą wyszaleć się jak nigdzie indziej. Pamiętajmy, że taki wyjazd to wspaniała przygoda, którą warto przeżywać z najbliższymi przyjaciółmi. Istotne jest, aby czerpać z niej jak najwięcej, gdyż nic innego nie da nam tyle pozytywnej energii, co zwykły kemping z dala od cywilizacji. Konieczne w tym wypadku jest też zadbanie o bezpieczeństwo, które jest podstawą. Pamiętajmy, że rezygnując z takiej formy wypoczynku odbieramy sobie wspomnienia i marzenia, czego później możemy żałować przez całe życie. Poronin to idealne miejsce na kemping wśród natury, która jest tu niezwykle urokliwa.


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>